fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Muzikály Praha - ČAS RŮŽÍ


Stát: Česko
Místo: Praha
Žádné termíny nejsou momentálně v nabídce!

Popis zájezdu

Oblíbené zájezdy na muzikál odpolední představení

ČAS RŮŽÍ

MUZIKÁL S PÍSNĚMI KARLA GOTTA

Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás již brzy pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupí nově a zároveň s respektem, který si zaslouží!
Osoby a obsazení: Honza – Jan Kopečný, Roman Tomeš, Aneta – Eva Burešová, Markéta Procházková, Bohouš – Ladislav Korbel, Martin Písařík, Stařec – Petr Dopita, Josef Vojtek, Barnabáš – Jiří Langmajer, Sagvan Tofi, Hortenzie – Adéla Gondíková, Ivana Jirešová, Danny – Ondřej Bábor, Peter Pecha, Zrzek – Jaromír Nosek, Petr Ryšavý, Otec Honzy – Milan Malinovský, Josef Štágr, Wronsky – Vladislav Beneš, Vlastimil Zavřel.
V dětských rolích: Honzík – Filip Antonio, Matouš Klíma, Anetka – Ines Ben Ahmed, Natálie Němcová, Agáta Tandlerová, Bohoušek – Mikuláš Matoušek, Filip Vlastník, malý Zrzek – Tomáš Ringel, Lukáš Veřtát.

Hudební divadlo Karlín, odpolední představení 15.00

 

so 3.3. uvolnila se 2 místa 2.řada místa 29, 30

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

3.kategorie přízemí 1250 Kč     

LAST MINUTE  1.150 Kč, skupiny od 4 osob   1.110 Kč

                                                        

Program: Příjezd do Prahy v poledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Odpolední představení v 15.00 hod. Návrat do nástupních míst cca ve 22.00 hod. 

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená

Olomouc      06.30 Hynaisova ul Billa –letadlo, 06.35 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem
Prostějov     07.00
hl. nádr st H u lokomotivy, 07.05 mhd Brněnská Poslední halíř                               (večer při návratu navíc rozvoz mhd Haná, lázně) 

Vyškov         07.30 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov      na vyžádání                                                                              

 

                            

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL