fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Mýdlový princ přichází na Moravu!!


Stát: Česko
Místo: Brno
Žádné termíny nejsou momentálně v nabídce!

Popis zájezdu

Mýdlový princ

přichází na Moravu!!

Můžete se těšit na vynikající herecké představitele stejně jako na mimořádné pěvecké výkony zpěváků. MÝDLOVÝ PRINC je muzikálová komedie se silnými lidskými příběhy. Je to muzikál, který vás může překvapit svou pravdivostí stejně jako poznáním, že na jevišti možná zahlédnete kousek sama sebe. Nejlepší písničky Václava Neckáře jsou už jen milým bonusem a sladkou smetanou v koktejlu, který jsme pro vás namíchali.

OBSAZENÍ: Martin Marek, nezaměstnaný herec - MARTIN DEJDAR, SAGVAN TOFI, MARTIN PÍSAŘÍK, Zuzana Adamová, učitelka - TEREZA KOSTKOVÁ, JITKA SCHNEIDEROVÁ, IVANA JIREŠOVÁ, Bob Valenta, majitel herecké agentury - ALEŠ HÁMA, VÁCLAV KOPTA, BRONISLAV KOTIŠ, BRAŇO POLÁK, Nikol Čížková, Martinova přítelkyně - IVANA JIREŠOVÁ, VĚRA VODIČKOVÁ, MALVÍNA PACHLOVÁ, Josef Kasperkevič, automechanik - PETR KUTHEIL, MICHAL KAVALČÍK, Zdeněk Bečvář, lesní dělník - DENNY RATAJSKÝ, BRAŇO POLÁK, BRONISLAV KOTIŠ, Marie Šafaříková, zootechnička - OLGA LOUNOVÁ, KAROLÍNA GUDASOVÁ, VERONIKA STÝBLOVÁ, Ondřej Skýpala, majitel cukrárny - JAROMÍR NOSEK, LUKÁŠ PEČENKA, JOSEF VÁGNER, Jaroslav Kintz, důchodce na penzi - VLASTIMIL ZAVŘEL, LUDĚK NEŠLEHA, Květoslava Hadravová, tajemnice - JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ, VLASTA PETERKOVÁ, JANA SYNKOVÁ, Andrea Lipinská, kadeřnice - ANDREA HOLÁ, PAVLÍNA ĎURIAČOVÁ, Klára, dcera Zuzany - NATÁLIE GROSSOVÁ, KRISTÝNA PETRÁKOVÁ, TEREZA DRÁBKOVÁ, Michal, syn Zuzany - FILIP ANTONIO, FILIP VLASTNÍK, MATĚJ ŘÍHA

Brno večerní představení 19:00 BOBYCENTRUM - Laser Show Hall

7.10.2017

1. kategorie     890 Kč/os.,             skupiny od 4 osob      875 Kč/os.

2. kategorie     790 Kč/os.,             skupiny od 4 osob      775 Kč/os.

3. kategorie     690 Kč/os.,             skupiny od 4 osob      675 Kč/os.

4. kategorie     540 Kč/os.,             skupiny od 4 osob      525 Kč/os.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, vstupenku

Odjezdové místa:

Prostějov    17.00 hl. nádr. st. H u lokomotivy, 17.10 MHD Haná, 17.15 Brněnská (Posl.hal.)

Vyškov        17.35 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

 

Program: Začátek ve 19.00 Bobycentrum Brno, délka představení včetně přestávky cca 3 hodiny, následný návrat do Vyškova a Prostějova.

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL