fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

SALZBURG A HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO


Stát: Rakousko
Místo: Rakousko, Německo
Termín Upřesnění Cena od
24.8 - 25.8 2 dny, doprava klimatizovaným autobusem, 1x ubytování v penzionu (2lůžkové pokoje), 1x snídaně, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku 2 690 Kč VYPRODÁNO

Popis zájezdu

SALZBURG A HITLEROVO

ORLÍ HNÍZDO

24.8. – 25.8.2018

 

Cena zájezdu: 2.890 Kč

Po slevě za včasný nákup (prodloužena do 31.5.): 2.690

Cena zahrnuje:    dopravu klimatizovaným autobusem, 1x ubytování v penzionu (2lůžkové pokoje), 1x snídaně, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:  komplexní cestovní pojištění včetně storna 68 Kč, příplatek za 1lůžkový pokoj 350 Kč, výstup ekobusem  na Kehlstein (Orlí hnízdo) cca 15,60 €, vstupy do jednotlivých objektů (doporučené kapesné min. 40 ).

Program:

1.den:      Odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do krásného podalpského SALZBURKU. Prohlídka historického jádra - náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou, Mozartův rodný dům, náměstí Residenzplatz, Getreidegasse, jedna z nejmalebnějších a nejrušnějších ulic historického centra, zahrady zámku Mirabel. Návštěva a prohlídka pevnosti nad městem Hohensalzburg.V podvečerních hodinách přejezd na ubytování.

2.den:      Po snídani přejezd do jednoho z nejkrásnějších koutů Evropy – německého Národního parku Berchtesgaden. Z Obersalzbergu se vydáme unikátní vyhlídkovou cestou a následně pak původním výtahem na vrcholek hory Kehlstein, kde se tyčí proslulá Hitlerova čajovna nazývaná „HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO“. Z této odvážné stavby se nám naskytne překrásný výhled na celý Národní park. Po prohlídce a případném občerstvení sjedeme opět do Obersalzbergu, odkud přejedeme k jezeru KŐNIGS-SEE, které je nejvýše položeným jezerem v Německu. Zájemci mohou absolvovat projížďku loďkou ke kostelíku sv. Bartoloměje. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

 

Nástupní místa:

Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno (popř. další dle domluvy v CK)              

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL