fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Termály Bükfürdö


Stát: Maďarsko
Místo: Bükfürdö
Žádné termíny nejsou momentálně v nabídce!

Popis zájezdu

DNY PRO ZDRAVÍ 2018                    WELLNESS  MAĎARSKO

Bükfürdö   

Oblíbený zájezd pro kvalitu lázní, hotelových služeb, kvalitní kuchyně a nízké ceny! Komfortní hotel Repce Gold**** spojený s termálními lázněmi chodbou, polopenze švédské stoly. ZDARMA hotelový WELLNESS  ISLAND: bazén, jakuzzi, sauna.Renovované termální lázně Bükfürdö, jsou druhé největší termály v Maďarsku: celkem 26 bazénů – 11 krytých a 11 otevřených, 4 se stínící střechou. Zdejší léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru o teplotě 55° C tryská z hloubky 1282 m.Účinná při léčbě revmatismu, pohybového ústrojí, gynekologických poruchV zážitkové části: bazén s gejzírem, bazén s vířivou vodou a s lehátky na vodě, tobogán, unášecí vodní koryto+ venkovní bazény. Do zážitkové části se jde přes turnikety jen s příplatkovou vstupenkou.

9.11.-11.11. uvolnila se 2 místa

Cena zájezdu zahrnuje:

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu**** 2- a 3 -lůžkové pokoje s WC, koupelnou, TV,  2x večeře švédské stoly, 2x snídaně švédské stoly, vstupenka do lázní (neplatí do zážitkových koupelí), zapůjčení županu, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku. Zdarma hotelový WELLNESS ISLAND – plavecký bazén, whirpool, jakuzzi, parní kabina, sauna.

Cena zájezdu nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění Kolumbus 102 Kč/os., vstupné do zážitkové části – hradí se na místě - 3000 HUF/os./den,  1650HUF/ dítě (3-14 let) /den.

Program: 

1. den: Ráno odjezd z nástupních míst přes Slovensko do Maďarska do Bükfürdö. V časných odpoledních hodinách příjezd do hotelu. Ubytování, koupání v termálních lázních, které jsou hned u hotelu a jsou s ním propojeny chodbou. Večeře a možnost další relaxace zdarma v hotelovém wellness.  

2. den: Snídaně – švédské stoly. Celodenní koupání v termálních lázních. Večeře a možnost další relaxace zdarma v hotelovém wellness. Večeře.

3. den: Snídaně – švédské stoly. Vracení pokojů do 10.00 hodin. Bude přistaven autobus k uložení větších zavazadel. Koupání v termálních lázních až do odpoledních hodin. Odjezd cca v 16.30 hodin. Návrat do VY, PV  cca ve 22.30 hodin. Olomouc cca 23.00 hod.

Info pro ty, kdo jedou poprvé: K běžným koupacím potřebám si přibalte i ručník, osušky, pantofle.

 

CENA ZÁJEZDU:                                   4.590 Kč                                             

STÁLÝ ZÁKAZNÍK, SENIOR 60+         4.390 Kč

DÍTĚ do 14 let na přistýlce                 3.990 Kč

SKUPINOVÁ CENA při zakoupení 6 a více míst      4.290 Kč             

 

OLOMOUC            PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky  na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc        06.40 Hynaisova ulice – letadlo, 06.45 bus zastávka Fak.nem Brněnská ulice směr Prostějov

Prostějov       07.00 hl.nádraží st. H, 07.05 mhd Haná směr nemocnice, 07.10 mhd Okružní Poslední halíř 

Brodek u PV  07.25 bus zastávka na náměstí

Vyškov           07.35 Duk.tř. zastávka u gymnázia                                         

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL