Konopiště a Čapí hnízdo

Jednodenní
Poznávací

Prohlídka Ekocentra Čapí hnízdo a romantického zámku Konopiště, rezidence následníka rakousko-uherského trůnu, arcivévody Františka Ferdinanda d ´Este.

Destinace: Česko, Česko

Popis zájezdu

Konopiště a Čapí hnízdo

21.8.                690 Kč  

akce 1+ 1 zdarma

(akce se nevztahuje na vstupné)

V ceně zájezdu:       doprava autobusem, technický doprovod CK   

Cena nezahrnuje:   prohlídku zámku Konopiště 230 Kč/os. (170 Kč/dítě, student, senior 65+) a Ekocentra Čapí hnízdo 90 Kč/os.  - platí se při koupi zájezdu

Ceny vstupného jsou platné ke dni 12.1.2021, v průběhu roku se mohou změnit.

Program:

V ranních hodinách odjezd z Prostějova, cestou krátká zdravotní zastávka.

10.00 – Čapí hnízdo - komentovaná prohlídka (cca 90 min.) Labyrintu Ekocentra s divokými hendikepovanými zvířaty a exotickými zvířaty, procházka po Naučné stezce mezi velkými hospodářskými zvířaty a v případě, že přední část areálu s kongresovými prostory a hotelem není rezervována pro soukromou akci, Vás rádi provedeme i kolem rybníka Slavníč a prohlédneme si také dominantu areálu – multifunkční halu ve tvaru čapího hnízda. Prohlídku si můžete zpříjemnit návštěvou bistra a dopřát si občerstvení v blízkosti zvířátek. 

14.15 – Prohlídka zámku Konopiště (okruh č. 2, cca 50 min.) - severní, nejstarší křídlo zámku s kaplí, knihovnou a velkou Estenskou zbrojnicí.

Návrat do nástupních míst cca 20.00.

PROSTĚJOV BRODEK u PV    VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc             05.25 Hynaisova ulice (letadlo), 05.30 zastávka Fak. nem Brněnská ul. směr Prostějov – svoz za příplatek 80 Kč/os.

Prostějov            05.45 hl. nádr. st. H, 05.50 MHD Plumlovská sídl., 05.55 MHD Brněnská Posl. halíř

Brodek u PV      06.05 bus zastávka na náměstí

Vyškov                 06.15 Duk. tř. gymnázium      

Rousínov             06.25 benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte) - na vyžádání

Fotogalerie

Modul: Zájezdy