ZOO a Safari Park Dvůr Králové

Jednodenní
Poznávací

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.

Destinace: Česko, Dvůr Králové

Popis zájezdu

ZOO a Safari Park Dvůr Králové

17.7., 14.8.   495 Kč

V ceně zájezdu:            doprava autobusem, průvodce CK   

Cena nezahrnuje:         vstupné ZOO Dvůr Králové 216 Kč/os. (171 Kč/dítě 3-15 let, student do 26 let předložení platného průkazu, starobní důchodci, zdarma děti do 3 let a ZTP/P), Afrika truck 80 Kč/os. + 30 Kč/os. rezervační poplatek (vzhledem k velkému zájmu rezervujeme pro naše klienty předem). Pozn.: vstupné si platí při koupi zájezdu.

Program:

V ranních hodinách odjezd z Prostějova, příjezd do ZOO cca 10.30

Největší kolekce afrických zvířat v Evropě nabízí jedinečné zážitky při safari, jízdě mezi volně se pohybujícími zebrami, antilopami a od července 2015 dokonce i mezi lvy. Kromě velkých skupin žiraf a nosorožců si nenechte ujít slony, šimpanze, okapi a stovky dalších zvířat. V tropických pavilonech na vás čekají krokodýli s rybami, ale také jedovaté mamby, kobry a volně poletující ptáci. To vše v prostředí prodchnutém exotikou, kde můžete ochutnat africká jídla, poslouchat africkou hudbu a kochat se africkým uměním. K tomu několik velkolepých dětských hřišť a lanový park. Odjezd ze ZOO 16.00. Plánovaný návrat do nástupních míst cca 19.30.

PROSTĚJOV     OLOMOUC

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov             06.50 hl. nádr. st H u lokomotivy, 07.00  MHD Plumlovská sídl.

Olomouc              07.20 bus zastávka Fak.nem Brněnská ulice směr centrum

        

Fotogalerie

Modul: Zájezdy