Vánoční trhy na zámku Schloss Hof, Hainburg, Čokoládovna Hauswirth

Jednodenní
Poznávací

Zveme Vás na adventní zájezd do Rakouska, kde navštívíte působivý adventní trh na vánočně vyzdobeném barokním zámku Schloss Hof. Ochutnáte sladkosti ve vyhlášené čokoládovně Hauswirth a jako bonus bude krátká návštěva Hainburgu.

Destinace: Rakousko, Rakousko

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
16. 12. 2023 dopravu autobusem, služby průvodce od 690 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Čokoládovna Hauswirt, Hainburg, Vánoční trhy na zámku Schloss Hof (rakouské Versailles)

 

Zveme Vás na adventní zájezd do Rakouska, kde navštívíme působivý adventní trh na vánočně vyzdobeném barokním zámku Schloss Hof s nádhernými přepychovými prostorami v největším zámeckém komplexu na venkově v Rakousku. Zavítáme do jednoho z nejkrásnějších měst Dolního Rakouska Hainburg. Ochutnáme a zakoupíme sladkosti  za velmi příznivé ceny ve vyhlášené čokoládovně Hauswirth.

 

so      2.12. - obsazeno, 16.12.

Cena zájezdu:          690 Kč

 

Cena zahrnuje:        dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:   cestovní pojištění 34 Kč (včetně připojištění COVID 51 Kč), vstupy

 

Program:

V dopoledních hodinách návštěva čokoládovny Hauswirth. Před Vánocemi tu naleznete jak kolekce na stromeček, tak i duté figurky čerta, anděla a Mikuláše. Specialitou firmy Hauswirth je pak sušené ovoce máčené v čokoládě, čokoládové banánky, ovocné želé, rumové kuličky, švestky máčené v alkoholu a meruňkový džus. Přejedeme do Hainburgu, do jednoho z nejkrásnějších měst Dolního Rakouska Hainburg - prohlídka s průvodcem.

Poté navštívíme vánočně vyzdobený zámek Schloss Hof, kde si vychutnáte atmosféru vánočného zámeckého areálu.  Na stáncích vánočních trhů spatříte širokou nabídku produktů od uměleckých řemesel (keramika, vyřezávané předměty, šperky, pletené čepice a šály, mýdla, malby, aj.) až po různá kulinářská lákadla. Těšit se můžete na typický rakouský trhanec, pečené kaštany, perníčky, punče a jemné lihoviny z regionu. Kromě toho si prohlédnete hospodářský areál zámku a volně přístupné budovy s expozicemi.

Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

 

Orientační ceny vstupného: vánoční trhy na nádvoří zámku 8,50 € / dospělá osoba, 4 € / děti ve věku 6–18 let, děti do 6 let mají vstup zdarma. Prohlídka zámku 17,50 €/osoba, děti 6-18 let 11 € a 16 € studenti 19-25 let, ZTP, senioři nad 60 let. V případě, že budete mít zájem o komentovanou prohlídku zámku ve slovenském jazyce na místě se k ceně vstupného doplácí 4 €/osoba.

 

OLOMOUC     PROSTĚJOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc      06.40 Hynaisova ul Billa –letadlo (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov      07.00 hl. nádr st. H

Vyškov          07.20 čerpací stanice MOL (Kroměřížská)

 

Program může být upraven podle aktuální situace.

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!