Vánoční Krakow

Jednodenní
Poznávací

Krakow je město s podmanivou atmosférou. Tradiční vánoční trhy se konají na Starém rynku a kouzlo kdysi královského města ještě podtrhují. Dá se tady báječně nakupovat, prohlížet památky, kostely, obchody, stánky s místními specialitami, restaurace, příjemné kavárny a čokoládovny.

Destinace: Polsko, Krakow

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
16. 12. 2023 doprava autobusem, průvodce od 890 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Vánoční Krakow

nejatraktivnější a nejnavštěvovanější město Polska

  

Krakow je město s podmanivou atmosférou. Tradiční vánoční trhy se konají na Starém rynku a kouzlo kdysi královského města ještě podtrhují. Dá se tady báječně nakupovat, prohlížet památky, kostely, obchody, stánky s místními specialitami, restaurace, příjemné kavárny a čokoládovny. Dominantou Krakowa je Wawel na levém břehu Visly, kde se tyčí impozantní Královský hrad a katedrála sv. Stanislava a Václava. Hrad býval po staletí panovníků a katedrála místem korunovací králů. 

so 16.12. 

 

Program: Procházka královským městem Krakowem – královská cesta, návštěva hradního návrší Wawel, katedrály, Hlavního náměstí, Sukiennic, Mariánského kostela; Jagelonská univerzita, Hejnal a nábřeží Visly, a možnost nákupů, individuální program. Návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách.

 

Cena zájezdu:      890 Kč

Cena zahrnuje:      dopravu autobusem a průvodce. 

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně storna zájezdu 34 Kč, včetně připojištění COVID 51 Kč 

                                      

PROSTĚJOV       OLOMOUC

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Autobus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov    05.20 hlavní nádraží st. H, 05.25 MHD Brněnská směr centrum, 05.30 MHD Plumlovská sídl. směr nemocnice

Olomouc      05.50 Tržnice (staré autobusové nádraží)

Program může být upraven podle aktuální situace.

 

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!