Vánoční Budapešť

Jednodenní
Poznávací

Trhy v maďarské metropoli, zařazené mezi 10 nejkrásnějších v Evropě, lákají především na krásný adventní kalendář zobrazující se v oknech domu Gerbeaud a na dřevěné stánky plné ukázek místních řemesel. Každoročně nechybí vánoční koncerty, k vidění jsou na trhu na náměstí Vörösmarty také lidové tance nebo třeba loutkové divadlo. V samotném centru města na vás bude čekat vánoční punč, svařák i typický lángos.

Destinace: Maďarsko, Budapešť

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
11. 12. 2021 doprava autobusem, průvodce od 840 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Vánoční Budapešť

Trhy v maďarské metropoli, zařazené mezi 10 nejkrásnějších v Evropě, lákají především na krásný adventní kalendář zobrazující se v oknech domu Gerbeaud a na dřevěné stánky plné ukázek místních řemesel. Každoročně nechybí vánoční koncerty, k vidění jsou na trhu na náměstí Vörösmarty také lidové tance nebo třeba loutkové divadlo. V samotném centru města na vás bude čekat vánoční punč, svařák i typický lángos.

so 11.12.

 

Program: Ve včasných ranních hodinách odjezd z ČR. Po příjezdu do Budapešti prohlídka nejkrásnějších míst centra Budína a Pešti - Matyášův chrám, Rybářská bašta, bazilika sv. Štěpána, Budínský hrad, Řetězový most, Náměstí hrdinů - Památník milénia. Možnost nákupů na Centrální tržnici - typické maďarské speciality. Individuální volno. Odjezd zpět do ČR v 17.00, návrat do nástupních míst cca 22.00.

 

Cena zájezdu:   860 Kč                                                            
Senior 60+:        840 Kč

Cena zahrnuje:      dopravu autobusem a průvodce. 

Cena nezahrnuje:  komplexní pojištění Kolumbus 34 Kč, včetně připojištění COVID 51 Kč

 

OLOMOUC    PROSTĚJOV BRODEK  VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Autobus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc         03.25 ul. Hynaisova – letadlo, 03.30 bus zastávka Fak. nem. u.l Brněnská směr Prostějov (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov        03.50 hl. nádraží st. H, 04.00 MHD Floriánské nám., 04.05 MHD Brněnská Posl.halíř

Brodek u PV  04.15 bus zastávka na náměstí

Vyškov            04.25 Duk. tř. gymnázium      

Rousínov        04.35 benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte) - na vyžádání

 

Program může být upraven podle aktuální situace.

Aktuální vstupní podmínky do Maďarska najdete na: https://covid.gov.cz/situace/dovolena-2021/madarsko

Osoby, které cestují pozemní cestou (i občané ČR) ze Slovenska, Rakouska, Chorvatska, Slovinska, Srbska, Rumunska nebo Ukrajiny mohou vstoupit na území Maďarska bez omezení, tj. bez povinnosti doložit bezinfekčnost (certifikát o provedeném očkování nebo prodělané nemoci).  Vánoční trhy v Budapešti mohou navštívit pouze očkovaní anebo osoby, které prodělaly nemoc Covid19. 

Fotogalerie

Modul: Zájezdy