Vánoční Budapešť

Jednodenní
Poznávací

Trhy v maďarské metropoli, zařazené mezi 10 nejkrásnějších v Evropě, lákají především na krásný adventní kalendář zobrazující se v oknech domu Gerbeaud a na dřevěné stánky plné ukázek místních řemesel. Každoročně nechybí vánoční koncerty, k vidění jsou na trhu na náměstí Vörösmarty také lidové tance nebo třeba loutkové divadlo. V samotném centru města na vás bude čekat vánoční punč, svařák i typický lángos.

Destinace: Maďarsko, Budapešť

Popis zájezdu

Vánoční Budapešť

 

Trhy v maďarské metropoli, zařazené mezi 10 nejkrásnějších v Evropě, lákají především na krásný adventní kalendář zobrazující se v oknech domu Gerbeaud a na dřevěné stánky plné ukázek místních řemesel. Každoročně nechybí vánoční koncerty, k vidění jsou na trhu na náměstí Vörösmarty také lidové tance nebo třeba loutkové divadlo. V samotném centru města na vás bude čekat vánoční punč, svařák i typický lángos.

 

so 2.12.  - uvolnila se 3 místa

 

Program: Ve včasných ranních hodinách odjezd z ČR. Po příjezdu do Budapešti prohlídka nejkrásnějších míst centra Budína a Pešti - Matyášův chrám, Rybářská bašta, bazilika sv. Štěpána, Budínský hrad, Řetězový most, Náměstí hrdinů - Památník milénia. Možnost nákupů na Centrální tržnici - typické maďarské speciality. Individuální volno. Odjezd zpět do ČR v 19.00, návrat do nástupních míst cca 23.30.

 

Cena zájezdu:   1150 Kč     

  

Cena zahrnuje:      dopravu autobusem a průvodce. 

Cena nezahrnuje:  komplexní pojištění Kolumbus 34 Kč, včetně připojištění COVID 51 Kč

  

OLOMOUC    PROSTĚJOV BRODEK  VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Autobus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc        04.55 ul. Hynaisova – letadlo, 05.00 bus zastávka Fak. nem. u.l Brněnská směr Prostějov (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov       05.20 hl. nádraží st. H, 05.25 MHD Plumlovská sídl., 05.30 MHD Brněnská Posl.halíř

Brodek u PV 05.45 bus zastávka na náměstí

Vyškov            05.55 Duk. tř. gymnázium      

Rousínov        06.05 benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte) - na vyžádání

Brno                 06.20 čerpací stanice OMV u Avion Shopping Parku- na vyžádání

 

Program může být upraven podle aktuální situace.

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!