Vánoční Bratislava

Jednodenní
Poznávací

Bratislavské vánoční trhy na Hlavním a Františkánském náměstí útočí na všechny smysly - hlavní město Slovenska láká na dobré jídlo, pití a přátelskou atmosféru. Zahřejete se voňavým punčem, grogem, svařeným vínem, nebo můžete ochutnat vyhlášené klobásy, pečeni, lokše, zelňačku, med, medovník, koláče, oplatky a mnoho dalšího. Všechny trhy doprovází zajímavý kulturní program, včetně bruslení před divadlem.

Destinace: Slovensko, Bratislava

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
18. 12. 2021 doprava autobusem, průvodce od 530 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Vánoční Bratislava

Bratislavské vánoční trhy na Hlavním a Františkánském náměstí útočí na všechny smysly - hlavní město Slovenska láká na dobré jídlo, pití a přátelskou atmosféru. Zahřejete se voňavým punčem, grogem, svařeným vínem, nebo můžete ochutnat vyhlášené klobásy, pečeni, lokše, zelňačku, med, medovník, koláče, oplatky a mnoho dalšího. Všechny trhy doprovází zajímavý kulturní program, včetně bruslení před divadlem.

so 18.12.

Program: Ve včasných ranních hodinách odjezd z ČR. Po příjezdu do Bratislavy prohlídka předvánočně vyzdobeného centra Bratislavy s průvodcem (Hlavní náměstí se Starou radnicí, Michalská brána, chrám Sv. Martina a jiné památky) a nádvoří bratislavského hradu. Individuální volno k možnosti nákupů na trzích. V podvečer odjezd zpět do ČR.

 

Cena zájezdu:      550 Kč
Senior 60+:          530 Kč

 

Cena zahrnuje:      dopravu autobusem a průvodce. 

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně storna zájezdu 34 Kč, včetně připojištění COVID 51 Kč 

OLOMOUC    PROSTĚJOV  BRODEK       VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Autobus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       07.00 ul. Hynaisova – letadlo, 07.05 bus zastávka Fak. nem. u.l Brněnská směr Prostějov (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)  

Prostějov      07.20 hl. nádr.st H (u bývalé lokomotivy), 07.30 MHD Plumlovská sídl., 07.35 MHD Brněnská Posl. halíř

Brodek u PV 07.45 bus zastávka na náměstí

Vyškov           07.55 Duk.tř. zastávka u gymnázia

Rousínov       08.05 benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte) - na vyžádání  

 

Program může být upraven podle aktuální situace.

Aktuální vstupní podmínky na Slovensko najdete na: https://covid.gov.cz/situace/dovolena-2021/slovensko

Fotogalerie

Modul: Zájezdy