Termály Bükfürdö (4 dny/3 noci)

Wellness

Oblíbený zájezd pro kvalitu lázní, hotelových služeb a kvalitní kuchyně. Rekonstruovaný hotel Répce**** spojený s termálními lázněmi chodbou, polopenze švédské stoly. ZDARMA hotelový WELLNESS ISLAND: bazén, jacuzzi, sauna.

Destinace: Maďarsko, Bükfürdö

Popis zájezdu

DNY PRO ZDRAVÍ                              WELLNESS  MAĎARSKO

Bükfürdö – Hotel Répce ****  

 

Oblíbený zájezd pro kvalitu lázní, hotelových služeb a kvalitní kuchyně! Rekonstruovaný hotel Répce**** spojený s termálními lázněmi chodbou, polopenze švédské stoly. ZDARMA hotelový WELLNESS  ISLAND: bazén, jacuzzi, sauna. Renovované termální lázně Bükfürdö, jsou druhé největší termály v Maďarsku: celkem 26 bazénů – 11 krytých a 11 otevřených, 4 se stínící střechou. Zdejší léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru o teplotě 55° C tryská z hloubky 1282 m. Účinná při léčbě revmatismu, pohybového ústrojí, gynekologických poruch V zážitkové části: bazén s gejzírem, bazén s vířivou vodou a s lehátky na vodě, tobogán, unášecí vodní koryto+ venkovní bazény.

27.10. – 30.10.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu**** 2- a 3 -lůžkové pokoje s WC, koupelnou, TV, 3x večeře švédské stoly (0,25 l minerálky zdarma), 3x snídaně švédské stoly, neomezený vstup do termálních lázní na 4 dny včetně zážitkové části kromě světa sauny, zapůjčení županu, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku. Zdarma hotelový WELLNESS ISLAND – plavecký bazén, whirpool, jacuzzi, parní kabina, sauna.

Cena zájezdu nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění Kolumbus 136 Kč/os., včetně připojištění COVID-19 204 Kč/os.

 

Program: 

  1. den: Ráno odjezd z nástupních míst přes Slovensko do Maďarska do Bükfürdö. V časných odpoledních hodinách příjezd do hotelu. Ubytování, koupání v termálních lázních, které jsou hned u hotelu a jsou s ním propojeny chodbou. Večeře.
  2. den: Snídaně. Celodenní koupání v termálních lázních. Večeře.
  3. den: Snídaně. Celodenní koupání v termálních lázních. Večeře.
  4. den: Snídaně. Vracení pokojů do 10.00 hodin. Bude přistaven autobus k uložení větších zavazadel. Koupání v termálních lázních až do odpoledních hodin. Odjezd cca v 16.30 hodin. Návrat cca ve 21.00 hodin.

Info pro ty, kdo jedou poprvé: K běžným koupacím potřebám si přibalte i ručník, osušky, pantofle.

CENA ZÁJEZDU:                                                                       8.190 Kč                                             

STÁLÝ ZÁKAZNÍK, SENIOR 60+                                          7.990 Kč

SKUPINOVÁ CENA platí při zakoupení 6 a více míst    7.790 Kč

DÍTĚ 4 - 12 let na přistýlce                                                    5.090 Kč

OLOMOUC      PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc         07.40 Hynaisova ulice – letadlo, 07.45 bus zastávka Fak.nem Brněnská ulice směr Prostějov (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov        08.00 MHD Plumlovská sídl., 08.05 MHD Floriánské nám., 08.10 hl.nádraží st. H, 08.15 MHD Brněnská Poslední halíř 

Brodek u PV   08.25 bus zastávka na náměstí

Vyškov             08.35 Duk.tř. zastávka u gymnázia  

Rousínov         08.50 benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte) - na vyžádání     

 

CK FTL není zodpovědná za případnou odstávku bazénů. Klient nemá nárok na kompenzaci služeb, pokud má možnost využívat další bazény v termálním areálu.

Aktuální vstupní podmínky do Maďarska: www.mzv.cz/budapest/cz/aktuality/madarsko_aktualni_informace_o_opatrenich.html

 

Platba je možná kartou Flexi Pass Card. Podmínky platby:  https://www.ckftl.cz/prakticke-informace

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!