Západočeský lázeňský trojúhelník - UNESCO

Poznávací

BEČOV NA TEPLOU, RELIKVIÁŘ SV. MAURA, TEPLÁ, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, KYNŽVART, KARLOVY VARY, CHEB, FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Destinace: Česko, ČR

Popis zájezdu

Západočeský lázeňský trojúhelník - UNESCO
 
20.5. – 22.5.

 

Program:

  1. den: Odjezd v ranních hodinách z Prostějova do Bečova na Teplou, prohlídkový okruh s Relikviářem sv. Maura, který je mimořádnou zlatnickou památkou. Dále se vydáme do Teplé k prohlídce Kláštera premonstrátů, tento den zakončíme v Mariánských lázních s prohlídkou centra lázeňského města - Křížový pramen, Kolonáda, Zpívající fontána, ubytování.
  2. den: Po snídani odjedeme do Kynžvartu bývalého reprezentativního sídla kancléře Metternicha. Po prohlídce se vydáme do Karlových Varů, kde si prohlédneme kolonády, podíváme se do podzemí Vřídelní kolonády a neopomeneme návštěvní centrum Becherovky, návrat na ubytování. 
  3. den: Po snídani přejedeme do Chebu, kde nás čeká prohlídka náměstí - malebné seskupení hrázděných domů Špalíček, muzeum Albrechta z Valdštejna a poté se vydáme do Františkových Lázní - procházka lázeňským parkem kolem lázeňských budov a pramenů se symbolem lázní soškou malého Františka. Návrat do nástupních míst cca 22 hod.

 

Cena:                                    3 390 Kč

Cena zahrnuje: 2 x ubytování v hotelu**** se snídaní, dopravu autokarem, průvodce, lázeňský poplatek, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: vstupné

Nástupní místa: Prostějov, Vyškov, Brno a další na dotaz.

 

Platba je možná kartou Flexi Pass Card. Podmínky platby:  https://www.ckftl.cz/prakticke-informace

 

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!