Kutná Hora a České Švýcarsko

Poznávací

3 - denní zájezd spojený s pěší turistikou, poznávání krás Českého Švýcarska a Kutné Hory (UNESCO)

Destinace: Česko, Kutná Hora a Jetřichovice

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
09. 09. 2022 doprava klimatizovaným autobusem, průvodce, 2x ubytování s polopenzí v hotelu*** od 3290 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Kutná Hora a České Švýcarsko

3 - denní zájezd spojený s pěší turistikou, poznávání krás Českého Švýcarska a Kutné Hory (UNESCO)

9.9. - 11.9.
Cena: 3.290 Kč

Program:

  1. den odjezd v ranních hodinách do Sedlece - prohlídka unikátní kostnice s katedrálou Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtile. Následuje návštěva středověkého královského města, městské památkové rezervace (UNESCO) Kutné Hory s návštěvou chrámu sv. Barbory - gotická stavba zasvěcená patronce havířů. V odpoledních hodinách přejezd na ubytování do Jetřichovic, po večeři prohlídka okolí.
  2. den po snídani odjezd do Vysoké Lípy, pěší trasou půjdeme po naučné stezce "Jetřichovické skály"

s nádhernými vyhlídkami Rudolfův kámen, Vileminína stěna a Mariina vyhlídka. Pro zájemce zřícenina hradu Falkenštejn. Návrat na ubytování.

  1. den po snídani se vydáme k prohlídce Pavlínina údolí, následuje Dolský mlýn - místo častých návštěv filmařů, zastávka na oběd a návrat do nástupních míst cca 22.00 hod.

Změna programu vyhrazena. Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem.

 

V ceně zájezdu:      doprava klimatizovaným autobusem, průvodce, 2x ubytování s polopenzí v hotelu***

Cena nezahrnuje:   vstupy

Orientační ceny: katedrála a kostnice v Sedlci – 160 Kč (senioři od 65 let 120 Kč, studenti od 15 do 26 let 120 Kč, děti od 6 do 15 let 50 Kč, držitelé průkazu ZTP 50 Kč), chrám sv. Barbory - 160 Kč (senioři od 65 let 120 Kč, studenti od 15 do 26 let 120 Kč, děti od 6 do 15 let 50 Kč, držitelé průkazu ZTP 50 Kč).

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc                   05.25 ul. Hynaisova – letadlo (svozovým autem do Prostějova)

Prostějov                  05.45 hlavní nádraží st. H (u bývalé lokomotivy), 05.55 MHD Plumlovská sídl., 06.00 MHD Brněnská Posl. halíř           

Brodek u PV            06.10 autobusová zastávka na náměstí   

Vyškov                      06.20 Duk.tř. zastávka u gymnázia  

 

Platba je možná kartou Flexi Pass Card. Podmínky platby:  https://www.ckftl.cz/prakticke-informace

 

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!