Termály Chocholow - !! AKCE 2+ 1 ZDARMA!!

Wellness
Jednodenní

Nový, velký, moderní podtatranský areál termálních lázní s léčivou vodou o teplotě až 38°C a vodní plochou o rozloze 3000 m2 rozmístěné ve třicítce bazénů.

Destinace: Polsko, Chocholow

Popis zájezdu

DEN PRO ZDRAVÍ                              WELLNESS POLSKO

Chocholow

 

Nový, velký, moderní podtatranský areál termálních lázní s léčivou vodou o teplotě až 38°C a vodní plochou o rozloze 3000 m2 rozmístěné ve třicítce bazénů. Zdejší termální voda obsahuje mnoho účinných minerálních látek, které mají pozitivní vliv na celý lidský organizmus a pomáhá léčit řadu nemocí (pohybové ústrojí, kardiovaskulární a gynekologické nemoci, kyselinu močovou, nemoci kůže, stres a mnoho jiných). Zařízení je rozděleno do tří zón: bazény s léčebnou částí, saunová část s SPA a fitness centrem, dále restaurace s barem a kavárna. Chocholowskie Termy nejsou jen lázně. Je to také aquapark slibující velké množství zábavy, nabízí velké množství vnitřních i venkovních bazénů s tryskami, vířivky, solné jeskyně, solný a siřičitý bazén, sauny, pro děti tobogány, dětský koutek atd. Z lázní si navíc můžete díky parádním terasám užít opravdu krásné výhledy na panorama Tater.

 

8.6.                    

 

V ceně zájezdu:      doprava a průvodce    

Cena nezahrnuje:   vstupné, komplexní cestovní pojištění 34 Kč

Celodenní vstupné:          125 zlotých, děti 3-16 let 95 zlotých, senior 60+ 105 zlotých, jednorázový vstup do saunové části 40 zlotých, jednorázový vstup do plaveckého bazénu 15 zlotých (ceny vstupného jsou platné ke dni 4.6.2024, v průběhu roku se mohou změnit, vybírá průvodce v autobuse).

Důležité: Na vstup do lázní si připravte předem přesnou částku! Průvodce zájezdu nemá možnost rozměňovat. Akce 2+ 1 zdarma se nevztahuje na vstupné.

Program: Odjezd v časných ranních hodinách. Zájezd je určen především pro zájemce o koupání v termálních lázních. Příjezd do termálů cca v 09.00, odjezd v 18.00. Návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách cca 23.00 hod. Časy jsou pouze orientační.    

Informace pro ty, kdo jedou poprvé: K běžným koupacím potřebám přibalte i ručník, osušky, župan, pantofle.

 

CENA ZÁJEZDU                                                           1.020 Kč/os              
STÁLÝ ZÁKAZNÍK, SENIOR +60, DÍTĚ -14      990 Kč/os

 

PROSTĚJOV  OLOMOUC

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov      04.00 hl. nádr st. H, 04.05 MHD Brněnská (směr centrum), 04.10 MHD Plumlovská sídl. (směr nemocnice)

Olomouc        04.30 Tržnice (staré autobusové nádraží)

 

 Platba je možná kartou Flexi Pass Card. Podmínky platby:  https://www.ckftl.cz/prakticke-informace

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!