Muzikály Praha - BIOGRAF LÁSKA

Nový muzikál s písničkami Hany Zagorové

Destinace: Česko, Praha

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
28. 10. 2024 vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK od 1899 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Oblíbené zájezdy na muzikál odpolední představení

BIOGRAF LÁSKA

Nový muzikál s písničkami Hany Zagorové

 

Nestárnoucí hity legendární zpěvačky, devítinásobné Zlaté slavice Hany Zagorové doprovázejí příběh, který může prožít úplně každý. Děj muzikálu se točí okolo třech hlavních ženských postav, které dokáží i vážné situace přijímat s humorem a nadhledem, dokáží se navzájem tak trochu špičkovat, dělat si ze sebe legraci, ale v důležitých okamžicích se podržet. Ovšem muži v tomto příběhu mají také důležitou, ba přímo zásadní roli. Mužský a ženský svět se tu prolíná, navíc nesmíme zapomenout na dětské postavy, které jsou důležitou protiváhou často komplikovaného světa dospělých.
Obsazení: Eva: Marie Křížová / Nina Horáková, Jana: Kateřina Bohatová Šildová / Elis Ochmanová, Alča: Denisa Nesvačilová / Michaela Tomešová, Alex: Bořek Slezáček / Roman Tomeš, Ben: Zbyněk Fric / Jan Tenkrát, Přemek: Přemysl Pálek / Milan Peroutka, Markéta: Natálie Halouzková / Felicita Prokešová, Linda: Adélka Vágnerová / Anežka Hezká / Alenka Třískalová,
Tomáš: Tobiáš Freja / Kryštof Koníček / Adam Šrámek.

Divadlo Kalich, odpolední představení 13.30

 

pondělí státní svátek 28.10.

 

VIP kategorie                2.399 Kč

1. kategorie                    1.999 Kč

2. kategorie                    1.899 Kč

 

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

                                                           

Program: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Odpolední představení ve 13.30 hod. Návrat do nástupních míst cca ve 21.00 hod. 

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

OLOMOUC      PROSTĚJOV        VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená

Olomouc     06.00 Hynaisova ul Billa –letadlo, 06.05 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem. (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov    06.30 hl. nádr st H u lokomotivy, 06.35 mhd Brněnská Poslední halíř (večer při návratu navíc rozvoz mhd Haná)

Vyškov        07.00 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Brodek u PV a Rousínov na vyžádání  

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!