Muzikály Praha - ANDĚL PÁNĚ

Jednodenní

Božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005

Destinace: Česko, Praha

Nejbližší termíny

Termín Popis Cena
22. 09. 2024 vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK od 2090 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Oblíbené zájezdy na muzikál odpolední představení

ANDĚL PÁNĚ

Anděl Páně – to je božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005. V něm Anděl Petronel – popleta a nebeský outsider putuje v doprovodu škodolibého čerta Uriáše po Zemi, aby dokázal Pánu Bohu, jak lehké je napravovat hříšníky a tím se zároveň sám nedostat do pekla. V pozemském světě způsobí spoustu zmatků, ale síla lidské lásky, pevná naděje a všichni svatí nakonec pomohou napravit vše, co Petronel pokazil. Nakonec se smí i vrátit na nebesa, protože na poslední chvíli jednoho hříšníka napraví – sám sebe! Anděl Páně je muzikálová komedie pro celou rodinu nejen v čase předvánočním.

Obsazení: Petronel: Hořejš Filip / Rychlý Ondřej, Uriáš: Sklenář Jan / Lambora Marek, Dorotka: Daňhelová Kristýna / Ben Ahmed Ines / Fialová Kateřina Marie, Pán Bůh / Rychtář: Korn Jiří, Hrabě: Janota Lukáš / Tomeš Roman, Správce: Vaněk Petr / Javořík Viktor, Klíčnice: Fialová Anna / Vágnerová Karolína, Panna Marie: Coufalová Radka / Khek Kubařová Veronika, Ježíšek: Procházka Filip / Skružný Tobiáš / Křenek Prokop.    

Hudební divadlo Karlín, odpolední představení 15.00

neděle  22.9.

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

1. kategorie          2.090 Kč

 

Program: Příjezd do Prahy v poledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Odpolední představení v 15.00 hod. Návrat do nástupních míst cca ve 22.30 hod. 

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

Nástupní místa:

Prostějov   

07.30 hl. nádr st. H u lokomotivy

07.35 MHD Floriánské nám. (Lázně)

07.40 MHD MHD Plumlovská sídl.

07.45 MHD Brněnská, křiž.Krokova

Fotogalerie

Modul: Zájezdy
Class CookiePolicy not found!