Krásy Českosaského Švýcarska

Poznávací

3 -denní zájezd spojený s pěší turistikou do nádherné oblasti Labských pískovců

Destinace: Česko, Děčín

Popis zájezdu

Krásy Českosaského Švýcarska

3 - denní zájezd spojený s pěší turistikou do nádherné oblasti Labských pískovců

Cena: 3.290,- Kč/os

LAST MINUTE: 2.990 Kč

Program:

  1. den V ranních hodinách odjezd z Prostějova do Tisé brány Labských pískovců. Navštívíme Tiské stěny, projdeme cestou do tajuplného skalního města s bizarními skalní útvary, které sloužily jako kulisy velkofilmu Letopisy Narnie. Poté přejedeme do Děčína renesanční perly a brány severu, kde po ubytování bude prohlídka s průvodcem. Návrat na ubytování a večeře.
  2. den po snídani se vydáme do Hřenska a odtud pěší túrou kPravčické bráně – symbolu NP České Švýcarsko, nejkrásnější přírodní útvar. Skalní most patří mezi 77 nejpozoruhodnějších míst planety. Cesta pokračuje k soutěskám řeky Kamenice, plavba lodičkou Divokou a Edmundovou soutěskou. Návrat na ubytování, večeře.
  3. den po snídani opustíme Děčín a vydáme se do Saského Švýcarska s vyhlídkovým skalním mostem Bastei, můžete se těšit z výhledů na labské údolí, na kamenný most Basteibrücke, hrad Neurathen a skalní město. Další zastávkou budou čedičové varhany Panská skála, která byla využita jako kulisa pohádky Pyšná princezna. Je jedním nejstarších chráněných území v Evropě. Na zpáteční cestě návštěva muzea skla v Novém Boru.

Návrat do nástupních míst cca 22.00 hod.

V ceně zájezdu: doprava klimatizovaným autobusem, technický doprovod CK, ubytování 2 noci v hotelu*** v pokojích s vlastním sociálním zařízením, 2x polopenze  

Cena nezahrnuje:  Vstupy. Orientační ceny: Pravčická brána 95,- Kč, Tiské stěny 50 Kč, plavba Edmundova soutěska 120,- Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 50,- Kč), Divoká soutěska 80,- Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 40,- Kč), vstupné hrad Neurathen 2 €, muzeum Nový Bor 50 Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 30,- Kč).

Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem. Změna programu vyhrazena.

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc                 05.25 ul. Hynaisova – letadlo (svozovým autem do Prostějova)

Prostějov                05.45 hlavní nádraží st. H (u bývalé lokomotivy), 05.55 MHD Plumlovská sídl.,  06.00 MHD Brněnská Posl. halíř           

Brodek u PV          06.10 autobusová zastávka na náměstí      

Vyškov                    06.20 Duk.tř. zastávka u gymnázia  

Fotogalerie

Modul: Zájezdy