fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

HRABĚNKA


Stát: Česko
Místo: Praha
Termín Upřesnění Cena od
26.9 doprava autobusem, vstupenka, průvodce 1 149 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Oblíbené zájezdy do divadla večerní představení

HRABĚNKA

Píše se rok 1958. Na svůj znárodněny? zámek, do rodného městečka se přes soudní zákaz vrací Elizabeth Anna Marie, hraběnka z Lansdorfu a ze Scheinbergu, nyní domácí dělnice Lansdorfová, aby zde oslavila své 70. narozeniny. Je protivná, urputná, nesnesitelná, dojemná, velkorysá, vtipná, ironická i sebeironická, sarkasticky sžíravá, ale především moudrá, noblesní, s neby?valou schopností nadhledu. Při realizaci svého plánu pomáhají by?valí zaměstnanci, v čele s komorníkem Aloisem, a to i navzdory neustálé hrozbě ze strany režimu. Vrcholem inscenace jsou brilantní, vtipné dialogy Hraběnky a komorníka Aloise, v nichž se naplno zaskví sofistikované herectví Elišky Balzerové a Davida Novotného.

Obsazení: Hraběnka - Eliška Balzerová, Alois, její komorník - David Novotný, Eva, její komorná -
Martina Delišová, Mařka, její kuchařka - Kateřina Holánová, Správce, Evin manžel - Michal Novotný / Martin Pechlát, Předseda MNV - Miroslav Etzler, Jarmila, Aloisova manželka - Eva Kodešová, Vedoucí, Jarmilin milenec - Richard Trsťan, Krása, hoteliér - Dušan Sitek, Kostelník - Rudolf Stärz / Karel Vlček, Příslušník, kostelníkův syn - Mirek Sabadin, Mladík - Václav Liška / Zbigniew Kalina.

Divadlo Palace (Václavské nám.), večerní představení 19.00

 

so 26.9.

V ceně: vstupenka, doprava, průvodce CK 

Několik cenových kategorií zájezdu podle druhu vstupenek. Ceny jsou za osobu.

 

1. kategorie     1.149

 

Program: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Večerní představení v 19.00 hod. Návrat do nástupních míst cca 02.00 hod.  

Praktická poznámka: do divadla se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

OLOMOUC – PROSTĚJOV – BRODEK – VYŠKOV - ROUSÍNOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       10.00 Hynaisova ul Billa –letadlo, 10.05 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem. (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov      10.30 hl. nádr st H u lokomotivy, 10.35 mhd Brněnská Poslední halíř (večer při návratu navíc rozvoz mhd Plumlovská sídl.)

Brodek u PV  10.45 bus zastávka na náměstí
Vyškov          10.55
 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov      na vyžádání          

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL