fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Krásy Českosaského Švýcarska


Stát: Česko
Místo:
Termín Upřesnění Cena od
4.9 - 6.9 3 dny, doprava autobusem, 2x ubytování s polopenzí, průvodce 2 990 Kč VYPRODÁNO

Popis zájezdu

Krásy Českosaského Švýcarska

3 - denní zájezd spojený s pěší turistikou do nádherné oblasti  Labských pískovců

4.9.-6.9.

Cena: 3.290,- Kč/os

Po slevě za včasný nákup do 31.5.: 2.990 Kč

Program:

1. den V ranních hodinách odjezd z Prostějova do Tisé brány Labských pískovců. Navštívíme Tiské stěny, projdeme cestou do tajuplného skalního města s bizarními skalní útvary, které sloužily jako kulisy velkofilmu Letopisy Narnie. Poté přejedeme do Děčína renesanční perly a brány severu, kde po ubytování bude prohlídka s průvodcem: rozlehlé okolí zámku, jednu z nejkrásnějších vyhlídek v Česku Pastýřská stěna s výletní restauraci „Nebíčko“. Návrat na ubytování a večeře.

2. den po snídani se vydáme do Hřenska a odtud pěší túrou k Pravčické bráně – symbolu NP České Švýcarsko, nejkrásnější přírodní útvar. Skalní most patří mezi 77 nejpozoruhodnějších míst planety. Cesta pokračuje k soutěskám řeky Kamenice, plavba lodičkou Divokou a Edmundovou soutěskou. Návrat na ubytování, večeře.

3. den po snídani opustíme Děčín a vydáme se do Saského Švýcarska s vyhlídkovým skalním mostem Bastei, můžete se těšit z výhledů na labské údolí, na kamenný most Basteibrücke, hrad Neurathen a skalní město. Další zastávkou budou čedičové varhany Panská skála, která byla využita jako kulisa pohádky Pyšná princezna. Je jedním nejstarších chráněných území v Evropě.Na zpáteční cestě návštěva muzea skla v Novém Boru.

Návrat do nástupních míst cca 22.00 hod.

V ceně zájezdu:    doprava klimatizovaným autobusem, průvodce CK, ubytování 2 noci v hotelu*** v pokojích s vlastním sociálním zařízením, 2x polopenze  

Cena nezahrnuje: Vstupy. Orientační ceny: Pravčická brána 75,- Kč, Tiské stěny 30 Kč, plavba Edmundova soutěska 80,- Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 40,- Kč), Divoká soutěska 60,- Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 30,- Kč), vstupné hrad Neurathen 2 €, muzeum Nový Bor 50 Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 30,- Kč).

Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem. Změna programu vyhrazena.

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       05.25 ul. Hynaisova – letadlo (svozovým autem do Prostějova)

Prostějov      05.45 hlavní nádraží st. H (u bývalé lokomotivy), 05.55 MHD Plumlovská sídl.,06.00 MHD Brněnská Posl. halíř          

Brodek u PV 06.10 autobusová zastávka na náměstí                                                  

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL