fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Muzikály Brno WE WILL ROCK YOU


foto
foto
Stát: Česko
Místo: Brno
Termín Upřesnění Cena od
12.6 doprava autobusem, vstupenka 1 190 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Oblíbené zájezdy na muzikál večerní představení

WE WILL ROCK YOU

Světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny QUEEN

Sen fanoušků skupiny Queen se stává skutečností! Slavný muzikál WE WILL ROCK YOU míří na jaře do Prahy, Brna a Ostravy v české premiéře. Legendární hity jako Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Radio Gaga, We Are the Champions, Somebody to Love nebo Flash zazní poprvé v češtině a samozřejmě s živou kapelou.
Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným humorem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.
Tento prestižní muzikálový projekt zastřešuje jeden z nejúspěšnějších českých režisérů a producentů Petr Novotný, který má na svém kontě české premiéry takových světových hitů jako jsou Les Misérables – Bídníci, Jesus Christ Superstar nebo Fantom opery.

V hereckém obsazení figurují hvězdy českých muzikálů i mladí talentování zpěváci - Bohouš Josef, Jan Kopečný, Kamila Nývltová, Michaela Nosková, Markéta Procházková, Petr Kutheil, Peter Pecha, Veronika Vyoralová, Johnny Rose, Andrea Gabrišová, Tereza Martinková a další. Na jevišti vystoupí celkem 30 účinkujících, 8 sboristů a 7 muzikantů.

DRFG Arena Brno, večerní představení 19.00

so 23.5.

12.6.2021 nový termín

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

1. kategorie   1.390 Kč

2. kategorie   1.190 Kč  

3. kategorie       990 Kč

4. kategorie       790 Kč

                                                            

Program: Začátek v 19.00 DRFG Arena Brno, po představení následný návrat do nástupních míst. 

 

PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov    17.00 hl. nádr. st. H, 17.05 MHD Plumlovská sídl., 17.10 Okružní (Posl.hal.) 

Brodek u PV 17.15 bus zastávka na náměstí

Vyškov        17.30 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

 

 

 

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL