fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Muzikály Praha - ČAS RŮŽÍ


Stát: Česko
Místo: Praha
Termín Upřesnění Cena od
3.10 doprava autobusem, vstupenka, průvodce 1 019 Kč LM NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Oblíbené zájezdy na muzikál večerní představení

ČAS RŮŽÍ 

MUZIKÁL S PÍSNĚMI KARLA GOTTA

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofiho – to je muzikál, který máte možnost zhlédnout na scéně Hudebního divadla Karlín.
Odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží Vás již pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožívá v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistupují nově a zároveň s respektem, který si zaslouží!
Osoby a obsazení: Honza – Jan Kopečný, Roman Tomeš, Aneta – Eva Burešová, Markéta Procházková, Bohouš – Ladislav Korbel, Martin Písařík, Stařec – Petr Dopita, Josef Vojtek, Barnabáš – Jiří Langmajer, Sagvan Tofi, Hortenzie – Adéla Gondíková, Ivana Jirešová, Danny – Ondřej Bábor, Peter Pecha, Zrzek – Jaromír Nosek, Petr Ryšavý, Otec Honzy – Milan Malinovský, Josef Štágr, Wronsky – Vladislav Beneš, Vlastimil Zavřel.
V dětských rolích: Honzík – Filip Antonio, Matouš Klíma, Anetka – Ines Ben Ahmed, Natálie Němcová, Agáta Tandlerová, Bohoušek – Mikuláš Matoušek, Filip Vlastník, malý Zrzek – Tomáš Ringel, Lukáš Veřtát.

Hudební divadlo Karlín, večerní představení 19.00

so 21.3.   3.10.2020

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

1. kategorie   1.539 Kč,  od 4 osob 1.519 Kč

2. kategorie   1.399 Kč, od 4 osob 1.379 Kč  

3. kategorie   1.239 Kč, od 4 osob 1.219 Kč

4. kategorie   1.039 Kč, od 4 osob 1.019 Kč

                                                            

Program: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Večerní představení v 19.00 hod. Návrat do nástupních míst cca 02.00 hod.   

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       10.00 Hynaisova ul Billa –letadlo, 10.05 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov      10.30 hl. nádr st H u lokomotivy, 10.35 mhd Brněnská Poslední halíř (večer při návratu navíc rozvoz mhd Plumlovská sídl.) 

Brodek u PV 10.45 bus zastávka na náměstí
Vyškov          10.55
 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov      na vyžádání          

 

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL