fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Okrasné zahrady v Polsku


foto
fotofoto
Stát:
Místo: Polsko
Termín Upřesnění Cena od
12.9 doprava autobusem, technický doprovod 480 Kč NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Okrasné zahrady v Polsku

Jednodenní zájezd nejen pro milovníky zahradničení  spojený s možností nákupu květin, keřů, travin a stromů za zajímavé ceny.

Bohatý sortiment a výborná kvalita nabízených rostlin, odborné poradenství, ukázkové zahrady. Během dne navštívíte Japonskou zahradu v Pisarzowicích  a zahradnictví  Kapias v Goczalkowicích,  spojené s vedlejším prodejem sazenic květin všech druhů. Možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.

Japonská zahrada v Pisarzowicích:  Japonské zahrady  napodobují přírodu, ne ve snaze si ji podmanit nebo zničit. Existuje několik typů japonských zahrad, ale všechny jsou charakterizovány harmonií, jednoduchostí, asymetrií a elegancí. Dva základní styly jsou Tsukiyama zahrady s malými kopci, kameny, symbolizující hory, rybníky, jezera, které napodobují moře. A KARESANSUI - styl suché zahrady se štěrkem zobrazující vodu, balvany - ostrovy a písek simulující bití vln o ostrov. Nezbytným prvkem v klasické japonské zahrady je voda a kámen. V rostlinách dominuje barva zelená. Mezi nejčastěji používané rostliny patří: azalky, japonské, palmové klony magnólií, pivoňky a třešně.

Zahrady v Goczalkowicích: pěstují zde několik set odrůd jehličnatých a listnatých ozdobných rostlin, od nejmenších sazenic až k dospělým rostlinám. Nutno podotknout, vše krásně označeno štítky - ukázková botanická zahrada. Navíc možnost posedět a občerstvit se v restauraci, případně na terase s krásnou vyhlídkou. Po celý rok mají ve své prodejně rozsáhlou nabídku okrasných rostlin v mnoha kultivarech.  Každý rok se zúčastňují tuzemských i mezinárodních veletrhů a výstav. Expozice této firmy už byly mnohokrát odměněny za aranžování a kvalitu prezentovaného zboží.

Nákup v zahradách je možný v Kč.  Doporučujeme si vyměnit zloté pro vaši osobní útratu - možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.

25.4.

12.9.         480,- Kč

Cena zahrnuje:           dopravu autobusem, technický doprovod

Cena nezahrnuje:       cestovní pojištění 34 Kč/os.

 

Nástupní místa:

Prostějov            07.00 hl. nádr. st H u lokomotivy, 07.10  MHD Plumlovská sídl.

Olomouc             07.30 stará tržnice

Návrat cca 19.00 hod.

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL