fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

SUPER LAST MINUTE - Muzikály Praha - VODA (A KREV) NAD VODOU


Stát: Česko
Místo: Praha
Žádné termíny nejsou momentálně v nabídce!

Popis zájezdu

Oblíbené  zájezdy  na muzikál večerní představení

VODA (A KREV) NAD VODOU

muzikál s hity skupiny Elán

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

Z ohromného množství hitů Elánů v představení zazní například Čaba neblázni, Sestrička z Kramárov, Si kočka, Tanečnice z Lúčnice, Nie sme zlí, Fero, titulní Voda čo ma drží nad vodou a v tomto výčtu bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. V hereckém obsazení najdete naše kolegy, na které chodíte už na Osmý světadíl, i nové talenty, čili opět prvotřídní muzikálové herce, zpěváky a tanečníky, jak je v našem divadle zvykem.

Obsazení: Tereza – Michaela Tomešová / Marianna Polyáková / Marie Křížová, Lukáš – Roman Tomeš / Zbyněk Fric, Adam – Tomáš Löbl / Jan Kříž, Godzilla – Marika Procházková / Anna Vopletalová / Nikola Ciprová, Fero – Jan Tenkrát / Richard Pekárek, Právník, Čaba – Michal Pleskot / Martin Bačkovský

Divadlo Kalich (nedaleko Václavského nám), večerní představení 19.00

 

so 26.9.  

 

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

Několik cenových kategorií zájezdu podle druhu vstupenek. Ceny jsou za osobu.

 

1. kategorie   1.399 Kč  

SUPER LAST MINUTE 990 Kč

 

2. kategorie   1.349 Kč 

SUPER LAST MINUTE 940 Kč

 

 

 

Program: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Večerní představení v 19.00 hod. Návrat do nástupních míst cca 02.00 hod.  

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       10.00 Hynaisova ul Billa –letadlo, 10.05 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem. (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov      10.30 hl. nádr st H u lokomotivy, 10.35 mhd Brněnská Poslední halíř (večer při návratu navíc rozvoz mhd Plumlovská sídl.)

Brodek u PV  10.45 bus zastávka na náměstí
Vyškov          10.55
 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov       na vyžádání          

           

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL