fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

SUPER LAST MINUTE - Muzikály Praha - VODA (A KREV) NAD VODOU


Stát: Česko
Místo: Praha
Termín Upřesnění Cena od
26.9 doprava autobusem, vstupenka, průvodce 1 349 Kč LM NEZÁVAZNĚ REZERVOVAT

Popis zájezdu

Oblíbené  zájezdy  na muzikál večerní představení

VODA (A KREV) NAD VODOU

muzikál s hity skupiny Elán

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

Z ohromného množství hitů Elánů v představení zazní například Čaba neblázni, Sestrička z Kramárov, Si kočka, Tanečnice z Lúčnice, Nie sme zlí, Fero, titulní Voda čo ma drží nad vodou a v tomto výčtu bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. V hereckém obsazení najdete naše kolegy, na které chodíte už na Osmý světadíl, i nové talenty, čili opět prvotřídní muzikálové herce, zpěváky a tanečníky, jak je v našem divadle zvykem.

Obsazení: Tereza – Michaela Tomešová / Marianna Polyáková / Marie Křížová, Lukáš – Roman Tomeš / Zbyněk Fric, Adam – Tomáš Löbl / Jan Kříž, Godzilla – Marika Procházková / Anna Vopletalová / Nikola Ciprová, Fero – Jan Tenkrát / Richard Pekárek, Právník, Čaba – Michal Pleskot / Martin Bačkovský

Divadlo Kalich (nedaleko Václavského nám), večerní představení 19.00

 

so 26.9.  AKCE 1 +1 ZDARMA

 

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

Několik cenových kategorií zájezdu podle druhu vstupenek. Ceny jsou za osobu.

 

1. kategorie   1.399 Kč

2. kategorie   1.349 Kč

 

Program: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Večerní představení v 19.00 hod. Návrat do nástupních míst cca 02.00 hod.  

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       10.00 Hynaisova ul Billa –letadlo, 10.05 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem. (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov      10.30 hl. nádr st H u lokomotivy, 10.35 mhd Brněnská Poslední halíř (večer při návratu navíc rozvoz mhd Plumlovská sídl.)

Brodek u PV  10.45 bus zastávka na náměstí
Vyškov          10.55
 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov       na vyžádání          

           

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL