fax: 582 344 746
tel.: 582 344 746
Wellness zájezdy Jednodenní zájezdy Poznávací zájezdy Vstupenky Pobytové zájezdy

Vánoční trhy na zámku Schloss Hof (rakouské Versailles), Čokoládovna Hauswirth, předvánoční nákupy v Outletu Parndorf


Stát: Rakousko
Místo:
Žádné termíny nejsou momentálně v nabídce!

Popis zájezdu

Vánoční trhy na zámku Schloss Hof, Čokoládovna Hauswirth, předvánoční nákupy v Outletu Parndorf

Zveme Vás na adventní zájezd do Rakouska, kde navštívíte působivý adventní trh na vánočně vyzdobeném barokním zámku Schloss Hof (rakouské Versailles) s nádhernými přepychovými prostorami v největším zámeckém komplexu na venkově v Rakousku. Za velmi příznivé ceny nakoupíte v outletovém nákupním centru Parndorf anebo sladkosti ve vyhlášené čokoládovně Hauswirth.

so    21.11., 19.12.

Cena zájezdu:           670 Kč

Cena zahrnuje:         dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:     cestovní pojištění 34 Kč, vstupy

 

Program:

V dopoledních hodinách  přijedeme do čokoládovny Hauswirth. Před Vánocemi tu naleznete jak kolekce na stromeček, tak i duté figurky čerta, anděla a Mikuláše. Specialitou firmy Hauswirth je pak sušené ovoce máčené v čokoládě, čokoládové banánky, ovocné želé, rumové kuličky, švestky máčené v alkoholu a meruňkový džus.

Poté přejezd do nejvyhledávanějšího outletového nákupního centra v Parndorfu, kde nakoupíte více než 100 módních a lifestylových značek vždy o 30 – 70 % výhodněji.

Odpoledne navštívíme vánočně vyzdobený zámek Schloss Hof, kde si vychutnáte atmosféru vánočně osvětleného zámeckého areálu. Na stáncích vánočních trhů spatříte širokou nabídku produktů od uměleckých řemesel (keramika, vyřezávané předměty, šperky, pletené čepice a šály, mýdla, malby, aj.) až po různá kulinářská lákadla. Těšit se můžete na typický rakouský trhanec, pečené kaštany, perníčky, punče a jemné lihoviny z regionu. Kromě toho si prohlédnete hospodářský areál zámku a volně přístupné budovy s expozicemi.

Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

 

Orientační ceny vstupného: vánoční trhy na nádvoří zámku Hof 6,50 €, prohlídka zámku 7 €. V případě, že budete mít zájem o komentovanou prohlídku zámku ve slovenském jazyce na místě se k ceně vstupného doplácí 3 €/osoba.

 

Odjezdové místa:

Olomouc    06.40 Hynaisova ul Billa –letadlo

Prostějov   07.00 hl. nádr st. H

 

Pro skupiny od 4 osob sleva 5% ze základní ceny zájezdu.

Kontakty  |  
© 2014, Cestovní kancelář FTL